O nas

RZEMIEŚLNICZY BROWAR W ZGODZIE Z NATURĄ

Bytów Browar Kaszubski znajduje się na pięknych i czystych terenach w samym sercu Kaszub.Regionalne piwo warzone jest metodami tradycyjnymi z rzemieślniczą pasją i zaangażowaniem.

Cieszy nas fakt, iż możemy kontynuować piwowarskie tradycje Bytowa, których początki sięgają XIX wieku. Nasze pierwsze piwo – Bytów Jasne Pełne – zostało rozlane do butelek i wyruszyło w Polskę w styczniu 2016 roku.

Od tego czasu sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę. Obecnie warzymy kilkadziesiąt rodzajów piw rzemieślniczych. Na nasze portfolio składają się klasyczne gatunki dolnej i górnej fermentacji, smakowe lagery z dodatkiem naturalnych soków i owoców oraz szeroki wachlarz piw w stylach nowofalowych.

Nasze piwa powstają w zgodzie z naturą w pełnym cyklu produkcyjnym z najlepszych dostępnych na rynku surowców. Nie przyspieszamy sztucznie procesów fermentacji i leżakowania, a także nie filtrujemy piwa przez rozlaniem do butelek. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się oryginalnym, bardzo wyrazistym smakiem i aromatem.

Trzymając w ręku butelkę BYTOWA masz pewność, że w środku odnajdziesz piwo prosto z serca Kaszub tworzone z tego co najlepsze w naturze.

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY ROZWIJAĆ ŚWIADOMOŚĆ PIWNĄ

oraz propagować tradycyjne metody warzenia na Pomorzu w zgodzie z naturą.