O nas

Rzemieślniczy browar w zgodzie z naturą

Bytów Browar Kaszubski znajduje się na pięknych i czystych terenach. Regionalne piwo jest warzone metodami tradycyjnymi z dużą pasją i zaangażowaniem.

 

Cieszy nas fakt, iż możemy kontynuować piwowarską tradycję Bytowa, której początek sięga XIX wieku.

Nasze pierwsze piwo - Bytów Jasne Pełne - zostało rozlane do butelek i wyruszyło w Polskę w styczniu 2016 roku. Od tego czasu sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę. Obecnie warzymy kilkadziesiąt rodzajów rzemieślniczych piw w tym klasyczne gatunki dolnej i górnej fermentacji. Ponadto mamy w swojej ofercie smakowe Lagery z dodatkiem naturalnych soków i  syropów. Eksperymentujemy także z nowofalowymi stylami tworząc docenione przez koneserów RISy oraz znaną już przez wielu serię piw „Szlakiem Bytów”.

Od pierwszego dnia naszej działalności współpracujemy również z browarami kontraktowymi, czego owocem są udane piwa w kooperacji. Możemy śmiało powiedzieć, że piwna rewolucja na dobre rozgościła się w Bytowie.

Naszym głównym celem działania jest rozwój świadomości piwnej poprzez edukacje piwną oraz promowanie smacznych, tworzonych w zgodzie z naturą produktów rzemieślniczych. Propagujemy świadomy i zdrowy styl życia aktywnie wspierając wydarzenia sportowe w których czynnie uczestniczymy.

Nasze piwa powstają w naturalnym cyklu produkcyjnym z najlepszych dostępnych na rynku składników. Nie przyspieszamy sztucznie procesów fermentacji i leżakowania, ani nie filtrujemy piwa przez rozlaniem do butelek. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się oryginalnym, bardzo wyrazistym smakiem i aromatem.

 

Trzymając w ręku butelkę BYTOWA masz pewność, że w środku odnajdziesz piwo prosto z serca Kaszub tworzone z tego co najlepsze w naturze.

Dokładamy wszelkich starań

aby rozwijać świadomość piwną

oraz propagować tradycyjne metody warzenia na Pomorzu w zgodzie z naturą.